КТ шлунка

Комп'ютерна томографія

Перевірений і дуже інформативний методом у виявленні різних захворювань та інших патологічних станів. Наявність металевих предметів (штучні суглоби, оскільки, кулі, кліпси і т.д.) в людському тілі на відміну від МРТ не є протипоказанням.

Зателефонувати

Комп'ютерна томографія – швидкий, ефективний та безболісний метод діагностики стану шлунка та інших органів. Томограф робить велику кількість об'ємних знімків у різних проекціях, які дають повну та точну картину, дозволяють виявити новоутворення та запальні процеси.

Чи потрібно пройти КТ шлунка в Одесі? Звертайтеся до «Сімейної амбулаторії «Мультискан». Наші фахівці оцінять стан органу та нададуть детальну інформацію, яка згодом буде використана для встановлення діагнозу та розробки тактики лікування.


Види комп'ютерної томографії Ціна, грн
ОРГАНІВ ЧЕРЕВНОЇ ПОРОЖНИНИ 1100
ОРГАНІВ ЗАГОРУШИННОГО ПРОСТОРУ 1100
М'ЯКИХ ТКАНИН ОДНІЙ ОБЛАСТІ 1100
АОРТОГРАФІЯ (ГРУДНА + ЧЕРЕВНА) 3700
АОРТОГРАФІЯ (ГРУДНА АБО ЧЕРВНА) 2600
ОРГАНІВ ЧЕРЕВНОЇ ПОРОЖНИНИ І МАЛОГО ТАЗА З КОНТРАСТОМ 3150
ВНУТРІШНЕ КОНТРАСТУВАННЯ 1500

Показання до проведення діагностики

Найбільш інформативний вид обстеження – КТ шлунка з контрастом в Одесі. Процедура призначається при підозрі на наявність внутрішніх кровотеч, новоутворень чи метастазів, і навіть після травми живота. Інші показання для проведення діагностики:

 • болю в животі;
 • кісти;
 • судинні захворювання;
 • грижі;
 • патології лімфатичних вузлів тощо.

У яких випадках не можна проводити КТ шлунка

Єдине абсолютне протипоказання для МСКТ шлунка в Одесі – вагітність. Інші обмеження пов'язані з запровадженням контрасту і стосуються людей із такими нарушениями:

 • важка форма цукрового діабету;
 • захворювання нирок;
 • алергія на компоненти препарату, наприклад, йод.
Як подивитися результати дослідження
 1. Вставте диск з результатами досліджень у дисковод (не запускайте autorun, він може блокувати);

 2. Відкрийте відповідний диск у папці "Мій комп'ютер";

 3. Відкрийте папку eFilmLite;

 4. Оберіть програму eFilmLt;

 5. Виберіть файл дослідження.

Також завантажити дослідження можна за посиланням на папку Google Диска, яке Ви отримаєтет на email. Але спочатку Вам потрібно буде розархівувати отримані файли і виконати пункти 3-5.

*Перегляд можливий лише для операційної системи Windows.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ
 • Ісмаілов Тімур Геннадійович
 • Лікар рентгенолог вищоі категоріі. Єкспрерт департаменту охорони здоровя ОДА за напрямками: Ренгенологія, Променева терапія, Радіологія 


Як підготуватися до проведення обстеження


КТ шлунка в Одесі виконується натщесерце, але легкий прийом їжі за 3-4 години до процедури допускається.

За 2 дні до діагностики слід виключити продукти, що провокують метеоризм (чорний хліб, бобові, капусту, газовані напої, гриби, молоко, жирне м'ясо). Вранці перед процедурою потрібно зробити очисну клізму.

Безпосередньо перед виконанням СКТ шлунка в Одесі пацієнту слід зняти металеві аксесуари та елементи одягу: кільця, годинники, окуляри, ланцюжки та ін.

Якщо КТ шлунка виконується з контрастом, пацієнту знадобиться заздалегідь здати аналізи на сечовину та креатинін. Крім того, необхідно підтвердити відсутність алергічних реакцій на компоненти контрастної речовини, зокрема на йод.

Якщо ви хочете дізнатися про вартість проведення КТ шлунка з контрастом, ціну процедури можна уточнити у нашого адміністратора.

Як проходить діагностика

Пацієнт лягає на стіл томографа, який заїжджає всередину апарату, і розпочинається обстеження. Під час процедури жодних неприємних відчуттів у пацієнта немає. Важливо не рухатись, оскільки це може погіршити якість знімків.

Спілкування з лікарем здійснюється за допомогою переговорного пристрою, вмонтованого в обладнання.

При проведенні МСКТ шлунка та стравоходу в Одесі навколо обстежуваного органу обертається кільце, що сканує. Томограф виконує безліч знімків заданої ділянки та за допомогою спеціальних програм видає детальні зображення.

Обстеження однієї області займає трохи більше 20 хвилин. Лікарі-рентгенологи аналізують результати діагностики та видають пацієнтові медичний висновок.


Переваги проведення КТ шлунка у «Сімейній амбулаторії «Мультискан»


Потрібно зробити КТ шлунка в Одесіа? Звертайтеся до медичного центру «Сімейна амбулаторія «Мультискан» та оцініть наші переваги:

 1. Обстеження виконується на апараті. 32-х зрізний мультиспіральний комп'ютерний томограф Siemens Somatom goNOW робить безліч знімків найвищої якості в стислий період часу. Саме тому рентген-опромінення пацієнта під час процедури є мінімальним.
 2. Приймаємо пацієнтів, вага яких становить понад 200 кг: стіл томографа витримує навантаження до 227 кг.
 3. Наш інноваційний апарат забезпечує надточну діагностику відхилень та патологій на початковій стадії.
 4. Також проводимо КТ шлунка із контрастом.
 5. Аналізом отриманих знімків та підготовкою медичного висновку займаються кваліфіковані лікарі-рентгенологи.

Якщо вам необхідно пройти КТ шлунка, ціна діагностики у «Сімейній амбулаторії «Мультіскан» вас обов'язково порадує. Зателефонуйте нам, і ми надамо професійну консультацію з питань, що стосуються проведення комп'ютерної томографії будь-яких органів та тканин.

Обращайтесь в «Семейную амбулаторию «Мультискан»! Мы обеспечим точную диагностику вашего состояния и индивидуальный подход. 

 

З'ЯВИЛИСЯ ПИТАННЯ? ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ!
Контакти
Графік роботи
 • Понеділок - П’ятниця 9:00 - 18:00
 • Суббота 9:00 - 14:00 (по запису)
 • Неділя Вихідний