КТ нирок


КТ нирок в Одесі: точний діагноз та мінімальне променеве навантаження


КТ нирок, надниркових залоз, сечового міхура та сечоводів – це сучасний, абсолютно безболісний та найбільш ефективний метод діагностики стану та захворювань цих органів. У «Сімейній амбулаторії «Мультискан» ви можете пройти комп'ютерну томографію нирок, вартість якої є цілком доступною, враховуючи високу якість проведення обстеження.

КТ нирок - незамінна процедура при багатьох хронічних захворювань і в тих випадках, коли складно поставити діагноз. Томографія дозволяє оцінити будову, стан і роботу органів, а також виявити найдрібніші патології та аномалії, доброякісні та злоякісні новоутворення сечовидільної системи.

У більшості випадків КТ проводиться з контрастуванням, оскільки саме цей вид діагностики є максимально інформативним та дозволяє виявити навіть найдрібніші проблеми.

Показання щодо КТ нирок

КТ сечовивідних шляхів в Одесі призначається за підозри на:

 • пухлина нирки або довколишніх органів;
 • наявність конкрементів (піску, каміння);
 • уроджені аномалії розвитку;
 • інфекційне захворювання нирок.

Обстеження також проводиться після хірургічного втручання, після травм, а також для оцінки ефективності лікування.

Підготовка до проведення КТ нирок

Для кращої візуалізації досліджуваних органів та тканин важливо не вживати їжу за 3-4 години до процедури.

Якщо томографія проводиться з контрастом, рекомендується за кілька днів до обстеження відмовитись від продуктів, що викликають метеоризм (яблука, чорний хліб, молоко, бобові, капуста та ін.).

Безпосередньо перед проведенням КТ нирок та надниркових залоз в Одесі потрібно зняти з себе всі металеві прикраси та деталі одягу.

Як проводиться КТ нирок

Рентген-лаборант підкаже, як правильно лягти на висувний стіл томографа, який згодом в'їжджає в отвір апарата. Сканер починає обертатися та робити знімки. Лікар-рентгенолог контролює весь процес проведення діагностики та дає пацієнту вказівки. Медперсонал спілкується з пацієнтом за допомогою спікерфону, вбудованого в апарат. Після обстеження лікарі готують висновок та разом із знімками віддають його пацієнтові.

Основні протипоказання щодо КТ нирок

КТ нирок та сечоводів в Одесі не проводиться у таких випадках:

 • вагітність;
 • тяжка форма ниркової недостатності;
 • алергія на йод;
 • важка форма цукрового діабету;
 • гіперфункція щитовидної залози.

Переваги проведення КТ нирок у нашому діагностичному центрі


Пройти КТ нирок в Одесі ви можете у «Сімейній амбулаторії «Мультіскан». Наш медичний центр має низку переваг:

 1. Дослідження проводиться за допомогою найновішого обладнання – 32-зрізного мультиспірального комп'ютерного томографа Siemens Somatom goNOW, який видає безліч зображень у великій якості за короткий часовий інтервал. Завдяки цьому обстеження відбувається швидко, а променеве навантаження мінімальне.
 2. Наше обладнання дозволяє проводити надточну діагностику захворювань на ранній стадії та допомагає не допускати їх розвитку.
 3. Можливість проведення обстеження для пацієнтів, вага яких становить понад 200 кг – наш томограф розрахований на масу тіла до 227 кг.
 4. 4Висновок готують висококваліфіковані лікарі-рентгенологи, що дозволяє оперативно отримати правильні результати дослідження. Завдяки такій швидкості ми заощаджуємо дорогоцінний час і швидко приступаємо до лікування.
 5. Можливість проведення КТ із контрастом.

Звертайтесь до «Сімейної амбулаторії «Мультискан»! Якщо вам необхідно записатися на КТ нирок, ціна вас приємно потішить. Ми подбаємо про ваш комфорт під час процедури та гарантуємо точність встановлення діагнозу.

З'ЯВИЛИСЯ ПИТАННЯ? ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ!
Контакти
 • 65016 Україна, Одеса, Фонтанська дорога 22/1 (7,5 ст. Фонтану)
 • +38 (068) 540-17-41
 • doctorismailov@gmail.com
Графік роботи
 • Понеділок - П’ятниця 9:00 - 18:00
 • Суббота 9:00 - 14:00 (по запису)
 • Неділя Вихідний