КТ хребта

Комп'ютерна томографія

Перевірений і дуже інформативний методом у виявленні різних захворювань та інших патологічних станів. Наявність металевих предметів (штучні суглоби, оскільки, кулі, кліпси і т.д.) в людському тілі на відміну від МРТ не є протипоказанням.

Зателефонувати

Комп'ютерна томографія хребта - одне з найбільш повних та інформативних обстежень. За допомогою інноваційного апарату лікар отримує зображення всіх відділів скелета у різних проекціях.

Вивчаючи результати томографії, фахівець може побачити особливості будови хребетного стовпа, а також патології, які потребують підвищеної уваги та, можливо, лікування. КТ хребта допомагає візуалізувати міжхребцеві диски, виявити новоутворення, запалення та наслідки травм.

Чи потрібно пройти комп'ютерну томографію спини в Одесі? Звертайтесь до «Сімейної амбулаторії «Мультискан»! Нашим пацієнтам доступне обстеження таких відділів хребта:

 • поперекового;
 • шийного;
 • грудного.

Якщо вас цікавить вартість КТ хребта, ціна процедури вказана у нашому прайсі.


Види комп'ютерної томографії Ціна, грн

ШИЙНОГО ВІДДІЛУ ХРЕБТА

1100

ГРУДНОГО ВІДДІЛУ ХРЕБТА

1100

ПОЯСНИЧНОГО ВІДДІЛУ ХРЕБТА

1100

Показання до проведення діагностики

КТ спини в Одесі проводиться за наявності таких станів:

 • травми, переломи у спині;
 • деформації;
 • доброякісні, злоякісні новоутворення;
 • аномалії розвитку хребта;
 • остеопороз, анкілоз, остеохондроз;
 • протрузії, грижі.

Обстеження будь-якої ділянки спини, наприклад КТ нижнього відділу хребта в Одесі також може бути призначене для уточнення попереднього діагнозу. Зазвичай лікар направляє пацієнта на процедуру після рентгену.

У яких випадках процедура протипоказана

Якщо ви плануєте зробити КТ хребта в Одесі, важливо знати, що вагітність на будь-якому терміні єдине абсолютне протипоказання.

Як подивитися результати дослідження
 1. Вставте диск з результатами досліджень у дисковод (не запускайте autorun, він може блокувати);

 2. Відкрийте відповідний диск у папці "Мій комп'ютер";

 3. Відкрийте папку eFilmLite;

 4. Оберіть програму eFilmLt;

 5. Виберіть файл дослідження.

Також завантажити дослідження можна за посиланням на папку Google Диска, яке Ви отримаєтет на email. Але спочатку Вам потрібно буде розархівувати отримані файли і виконати пункти 3-5.

*Перегляд можливий лише для операційної системи Windows.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ
 • Ісмаілов Тімур Геннадійович
 • Лікар рентгенолог вищоі категоріі. Єкспрерт департаменту охорони здоровя ОДА за напрямками: Ренгенологія, Променева терапія, Радіологія 


Підготовка до проведення обстеження


Перед звичайним КТ жодної підготовки не потрібно.

Як проводиться процедура

Перед КТ шийного відділу в Одесі або обстеженням іншої частини хребта потрібно зняти з себе та вийняти з кишень усі металеві прикраси та предмети, наприклад, ланцюжок, сережки, годинник, ключі, ручку. Також необхідно відкласти мобільний телефон. Роздягатися перед обстеженням немає необхідності: слід лише зняти одяг, що містить металеві деталі (кнопки, пряжка ременя та ін.).

Для проведення КТ хребта в Одесі пацієнт лягає на стіл, що засувається всередину апарату. Під час процедури навколо обстежуваного органу обертається кільце, що сканує. Томограф здійснює безліч знімків заданої ділянки хребта і після програмної обробки видає кінцеві зображення.

Обстеження однієї області триває 1-2 хвилини. Після закінчення діагностики лікар аналізує отримані знімки та видає пацієнту опис.


Чому варто звернутися до «Сімейної амбулаторії «Мультискан»


Звертайтеся до нашого центру та оцініть переваги:

 1. КТ хребта в Одесі проводиться на обладнанні нового покоління. 32-х зрізний мультиспіральний комп'ютерний томограф Siemens Somatom goNOW видає безліч зображень найвищої якості за короткий проміжок часу. Променеве навантаження на організм при проведенні обстеження мінімальне. 2. Стіл томографа розрахований на масу тіла до 227 кг.
 2. Наше обладнання забезпечує надточну діагностику найменших відхилень та патологій.
 3. Розшифровкою результатів займаються кваліфіковані лікарі-рентгенологи.

Цікавить вартість комп'ютерної томографії хребта? Звертайтеся до «Сімейної амбулаторії «Мультискан» — ми з радістю проконсультуємо вас з усіх питань, що стосуються проведення КТ. «Сімейна я амбулаторія «Мультіскан» - індивідуальний підхід до кожного пацієнта та надточна діагностика порушень!

З'ЯВИЛИСЯ ПИТАННЯ? ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ!
Контакти
Графік роботи
 • Понеділок - П’ятниця 9:00 - 18:00
 • Суббота 9:00 - 14:00 (по запису)
 • Неділя Вихідний