КТ печінки

Комп'ютерна томографія

Перевірений і дуже інформативний методом у виявленні різних захворювань та інших патологічних станів. Наявність металевих предметів (штучні суглоби, оскільки, кулі, кліпси і т.д.) в людському тілі на відміну від МРТ не є протипоказанням.

Зателефонувати

Печінка – це своєрідний фільтр, який затримує шкідливі речовини та токсини, не даючи їм проникнути у кров. Порушення роботи цього органу негативно впливає на функціонування всього організму, тому важливо діагностувати патологію на ранніх стадіях.

При підозрі захворювання печінки лікар може призначити комп'ютерну томографію: таке дослідження дає точну картину стану органу та прилеглих тканин, дозволяє виявити новоутворення і запалення.

Чи потрібно пройти КТ дослідження печінки в Одесі? Звертайтеся до «Сімейної амбулаторії «Мультискан» — ми проведемо обстеження та з'ясуємо точну причину вашого нездужання. 


Види комп'ютерної томографії Ціна, грн
ОРГАНІВ ЧЕРЕВНОЇ ПОРОЖНИНИ 1100
ОРГАНІВ ЗАГОРУШИННОГО ПРОСТОРУ 1100
М'ЯКИХ ТКАНИН ОДНІЙ ОБЛАСТІ 1100
АОРТОГРАФІЯ (ГРУДНА + ЧЕРЕВНА) 3700
АОРТОГРАФІЯ (ГРУДНА АБО ЧЕРВНА) 2600
ОРГАНІВ ЧЕРЕВНОЇ ПОРОЖНИНИ І МАЛОГО ТАЗА З КОНТРАСТОМ 3150
ВНУТРІШНЕ КОНТРАСТУВАННЯ 1500

Цікавить КТ печінки з контрастуванням? Ціна такої процедури буде дещо вищою: уточнити актуальну вартість ви можете у нашого адміністратора.


Показання до проведення КТ печінки

Процедура призначається за таких станів пацієнта:

 • болю в животі;
 • наявність кіст, гриж;
 • судинні захворювання,
 • холецистит, жовчнокам'яна хвороба;
 • підозра на наявність внутрішньої кровотечі, новоутворення чи метастазів;
 • токсична поразка органу, гепатит;
 • травма живота;
 • порушення кровообігу через тромбоутворення;
 • патології лімфатичних вузлів;
 • вади розвитку печінки тощо.

МСКТ печінки в Одесі також призначається до та після хірургічного втручання на цьому органі.

Протипоказання до проведення КТ печінки

Категорично не можна виконувати обстеження під час вагітності. Інші протипоказання для проведення КТ печінки із контрастуванням в Одесі за наявності у пацієнтів таких патологій:

 • тяжка ниркова недостатність;
 • цукровий діабет у тяжкій формі;
 • алергічна реакція на інгредієнти препарату, наприклад, на йод
 • мієломна хвороба
 • гіпертиреоз

Якщо вам потрібно пройти КТ печінки з контрастом, ціну послуг можна дізнатись у «Сімейній амбулаторії «Мультискан», зв'язавшись із нами за вказаними на сайті телефонами.


Як подивитися результати дослідження
 1. Вставте диск з результатами досліджень у дисковод (не запускайте autorun, він може блокувати);

 2. Відкрийте відповідний диск у папці "Мій комп'ютер";

 3. Відкрийте папку eFilmLite;

 4. Оберіть програму eFilmLt;

 5. Виберіть файл дослідження.

Також завантажити дослідження можна за посиланням на папку Google Диска, яке Ви отримаєтет на email. Але спочатку Вам потрібно буде розархівувати отримані файли і виконати пункти 3-5.

*Перегляд можливий лише для операційної системи Windows.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ
 • Ісмаілов Тімур Геннадійович
 • Лікар рентгенолог вищоі категоріі. Єкспрерт департаменту охорони здоровя ОДА за напрямками: Ренгенологія, Променева терапія, Радіологія 


Як підготуватися до проведення обстеження


КТ печінки в Одесі виконують натщесерце, проте можливе легке вживання їжі за кілька годин до процедури.

За кілька днів до діагностики потрібно відмовитися від продуктів, що викликають метеоризм (чорний хліб, жирне м'ясо, бобові, капуста, молоко, гриби, газовані напої). Перед процедурою знадобиться зняти з себе та вийняти з кишень металеві предмети та прикраси (годинник, ланцюжок, сережки, ручку, ключі). Також слід відкласти мобільний телефон. Роздягатися не потрібно, проте знадобиться зняти одяг із металевими елементами (кнопками, гачками, пряжками та ін.).

Якщо пацієнту призначено КТ печінки з контрастом в Одесі, необхідно попередньо здати аналіз крові на креатинін. Також слід підтвердити відсутність алергії на компоненти контрастної речовини, наприклад, на йод.

Як проходить процедура

Для проведення КТ печінки в Одесі пацієнт лягає на стіл, що засувається всередину томографа.

Під час діагностики навколо ділянки тіла, що досліджується, обертається сканер. Томограф виконує безліч об'ємних знімків печінки у різних проекціях і після обробки у спеціальній програмі видає кінцевий результат.

Під час процедури пацієнт спілкується з лікарем із переговорного пристрою, яким оснащений томограф. Щоб не погіршити якість знімків, рухатися під час обстеження не можна.

Процедура займає близько 15-20 хвилин. Потім лікарі-рентгенологи аналізують отримані знімки та видають пацієнтові медичний висновок.


Чому варто пройти КТ печінки у «Сімейній амбулаторії «Мультискан»


Потрібно КТ печінки в Одесі? Звертайтеся до «Сімейної амбулаторії «Мультискан» та оцініть наші переваги:

 1. Діагностика проводиться на новітньому апараті – 32-зрізовому мультиспіральному комп'ютерному томографі Siemens Somatom goNOW. Пристрій виконує величезну кількість 3D знімків високої якості за малий час. Завдяки цьому пацієнти зазнають мінімального опромінення під час обстеження.
 2. Апарат забезпечує високу точність діагностики найменших порушень в організмі.
 3. Ми пропонуємо високоінформативну діагностику стану печінки з контрастом та приймаємо пацієнтів вагою понад 200 кг – наш томограф розрахований на навантаження до 227 кг.
 4. Аналіз знімків та підготовку висновку проводять досвідчені лікарі-рентгенологи.

Якщо вам потрібно пройти КТ печінки, ціну можна дізнатися у нашого адміністратора. Зв'яжіться з нами у будь-який зручний для вас спосіб (зателефонуйте за вказаними на сайті телефонами або напишіть нам у месенджері) — і наші фахівці з радістю проконсультують вас з усіх питань, що стосуються проведення КТ будь-яких органів та систем організму.

«Сімейна амбулаторія «Мультискан» — це інноваційні методи діагностики захворювань на ранній стадії.

З'ЯВИЛИСЯ ПИТАННЯ? ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ!
Контакти
Графік роботи
 • Понеділок - П’ятниця 9:00 - 18:00
 • Суббота 9:00 - 14:00 (по запису)
 • Неділя Вихідний