КТ підшлункової залози

Комп'ютерна томографія

Перевірений і дуже інформативний методом у виявленні різних захворювань та інших патологічних станів. Наявність металевих предметів (штучні суглоби, оскільки, кулі, кліпси і т.д.) в людському тілі на відміну від МРТ не є протипоказанням.

Зателефонувати

Сьогодні комп'ютерна томографія (КТ) є одним із найшвидших, інформативних та ефективних методів діагностики. КТ підшлункової залози – найкращий спосіб з'ясувати, чи правильно працює орган, та визначити наявність патологій. Під час діагностики томограф виконає велику кількість об'ємних знімків, за якими лікар зможе скласти точну картину стану обстежуваної ділянки та виявити порушення, зокрема запалення та пухлини.

Якщо вам необхідно пройти КТ підшлункової залози в Одесі з контрастом чи без, звертайтесь до «Сімейної амбулаторії «Мультіскан». Ми проведемо безболісне обстеження та встановимо точну причину вашого поганого самопочуття.

Ціна на КТ підшлункової залози в Одесі в медичному центрі Мультіскан


Види комп'ютерної томографії Ціна, грн
ОРГАНІВ ЧЕРЕВНОЇ ПОРОЖНИНИ 1100
ОРГАНІВ ЗАГОРУШИННОГО ПРОСТОРУ 1100
М'ЯКИХ ТКАНИН ОДНІЙ ОБЛАСТІ 1100
АОРТОГРАФІЯ (ГРУДНА + ЧЕРЕВНА) 3700
АОРТОГРАФІЯ (ГРУДНА АБО ЧЕРВНА) 2600
ОРГАНІВ ЧЕРЕВНОЇ ПОРОЖНИНИ І МАЛОГО ТАЗА З КОНТРАСТОМ 3150
ВНУТРІШНЕ КОНТРАСТУВАННЯ 1500

Показання до проведення КТ підшлункової залози з контрастом та без

Процедуру призначають за таких станів пацієнта:

 • болі в животі;
 • кісти,
 • порушення роботи підшлункової залози;
 • підозра на внутрішню кровотечу, наявність пухлини чи метастазів;
 • судинні захворювання,
 • грижі;
 • травми живота;
 • вади розвитку органу;
 • патології лімфатичних вузлів тощо.

КТ підшлункової залози із контрастуванням в Одесі також проводиться до та після хірургічних операцій на цьому органі. У деяких випадках лікар може призначити томографію без контрасту.

Протипоказання до проведення СКТ підшлункової залози в Одесі

Не можна виконувати діагностику під час вагітності. Інші обмеження можуть з'явитися при проведенні СКТ підшлункової залози з контрастом, якщо пацієнт має такі порушення:

 • тяжка ниркова недостатність;
 • цукровий діабет у тяжкій формі;
 • алергічна реакція на інгредієнти препарату, наприклад, на йод;
 • мієломна хвороба;
 • гіпертиреоз.
Як подивитися результати дослідження
 1. Вставте диск з результатами досліджень у дисковод (не запускайте autorun, він може блокувати);

 2. Відкрийте відповідний диск у папці "Мій комп'ютер";

 3. Відкрийте папку eFilmLite;

 4. Оберіть програму eFilmLt;

 5. Виберіть файл дослідження.

Також завантажити дослідження можна за посиланням на папку Google Диска, яке Ви отримаєтет на email. Але спочатку Вам потрібно буде розархівувати отримані файли і виконати пункти 3-5.

*Перегляд можливий лише для операційної системи Windows.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ
 • Ісмаілов Тімур Геннадійович
 • Лікар рентгенолог вищоі категоріі. Єкспрерт департаменту охорони здоровя ОДА за напрямками: Ренгенологія, Променева терапія, Радіологія 


Підготовка до проведення КТ підшлункової залози з контрастуванням


Процедура виконується натщесерце, але дозволяється легкий сніданок за кілька годин до обстеження.

Протягом двох днів перед проведенням КТ пацієнту слід уникати продуктів, вживання яких провокує метеоризм. Небажано їсти чорний хліб, жирне м'ясо, бобові, капусту, молоко, гриби, газовані напої. Вранці перед процедурою варто зробити очисну клізму. 

Перед обстеженням пацієнту потрібно зняти з себе та вийняти з кишень металеві аксесуари (сережки, годинники, ланцюжок, ключі, ручку). Також слід зняти одяг із кнопками, гачками, пряжками тощо.

Якщо потрібно пройти КТ підшлункової залози з контрастом в Одесі, спочатку потрібно здати аналізи на креатинін та сечовину. Крім того, рентгенолог повинен переконатися, що пацієнт не має алергії на компоненти контрастної речовини, наприклад, на йод.

Проведення процедури КТ підшлункової залози з контрастом в Одесі

Пацієнт лягає на стіл, який заїжджає всередину апарату. Під час процедури сканер обертається навколо органу, що досліджується, при цьому томограф робить безліч 3D-знімків заданої ділянки і після комп'ютерної обробки в спеціальній програмі видає підсумковий результат.

Під час виконання КТ підшлункової в Одесі пацієнт перебуває на зв'язку з лікарем, спілкуючись із ним через переговорний пристрій, вмонтований у томограф. Щоб не погіршити зображення на знімках, рухатися під час процедури не можна.

Обстеження займає трохи більше 15–20 хвилин.

Далі лікарі-рентгенологи вивчають отримані фото та видають пацієнту висновок про стан досліджуваного органу.


Переваги проведення КТ підшлункової в Одесі у «Сімейній амбулаторії «Мультіскан»


Бажаєте зробити КТ підшлункової залози в Одесі? Звертайтеся до «Сімейної амбулаторії «Мультіскан», адже наш медичний центр має безліч переваг:

 1. Виконуємо діагностику на сучасному обладнанні – 32-зрізовому мультиспіральному комп'ютерному томографі Siemens Somatom goNOW.
 2. Проводимо КТ підшлункової залози з контрастом, що забезпечує надточну діагностику відхилень в організмі пацієнта на ранній стадії.
 3. Діагностика доступна людям з великою вагою – апарат витримує навантаження до 227 кг.
 4. Вивчення знімків та підготовку медичного висновку виконують кваліфіковані лікарі-рентгенолог

Чи потрібно пройти КТ підшлункової залози? Ціну послуг ви можете дізнатись у «Сімейній амбулаторії «Мультіскан». Для цього зв'яжіться з нами зручним для вас способом (по телефону або в месенджерах). Звертайтеся до «Сімейної амбулаторії «Мультіскан» — і ми виконаємо точну діагностику стану вашого організму!

З'ЯВИЛИСЯ ПИТАННЯ? ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ!
Контакти
Графік роботи
 • Понеділок - П’ятниця 9:00 - 18:00
 • Суббота 9:00 - 14:00 (по запису)
 • Неділя Вихідний